Augmentácia neúspešná: Square Enix ruší kontroverzný predobjednávkový systém Deus Ex: Mankind Divided

Augmentácia neúspešná: Square Enix ruší kontroverzný predobjednávkový systém Deus Ex: Mankind Divided

Spoločnosť podľahla tlaku kritike zo strán fanúšikov i herných médií a svoj "inovantívny" systém odsudzuje na smetisko dejín. Aj táto situácia dokazuje tvrdenie, že čo nie je pokazené, to sa nemá upravovať.

Frustrácia. Nepochopenie. Preklínanie. Square Enix podľa mnohých prekročilo hranice slušnosti, keď pred niekoľkými týždňami oznámilo bonusy pri predobjednaní očakávanej kyberpunkového akčného RPG Mankind Divided (Deux Ex: Mankind Divided dostáva dátum vydania a zaujímavé bonusy pri predobjednaní). Tvorcovia vtedy ponúkali možnosť výberu medzi niekoľkými bonusmi na základe počtu predobjednávok. Aj keď určite nemožno obviňovať kompetentných z nejakého zlého zámeru, hlas väčšiny si obhájil svoju pravdu. Akú? Zatiaľ čo totiž Square Enix tvrdilo, že dáva hráčom možnosť rozhodnutia čo dostanú, tak kupujúci tvrdili, že si touto možnosťou vlastne len vyberajú to, čo nedostanú.

Po novom už ale ponuka "Augment You Order" neplatí. Ak si oddnes hru predobjednáte alebo si kúpite edíciu 1Day, dostanete kompletne všetky bonusy.  Teda aj tie, ktoré by ste svojim rozhodnutím nedostali. Square Enix taktiež definitívne ustanovuje dátum vydania hry na 23. februára 2016, takže možnosť skoršieho vydania hry už nie je. Deus Ex: Mankind Divided vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: deusex.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk