Rise of the Tomb Raider bude obsahovať vyše 300 rôznych mikrotransakcií

Rise of the Tomb Raider bude obsahovať vyše 300 rôznych mikrotransakcií

 

Skutočnosť síce nie je taká hrozivá, ako by mohol vyplývať z názvu novinky, no nepochybne sa už stávame svedkami doby, v ktorej budú mikrotransakcie v singleplayerových hrách úplne bežnou súčasťou.

Kreatívny riaditeľ Noah Hughes sa v rozhovore pre Xbox Wire vyjadril, že v hre budú prítomné špeciálne karty "Expedition Cards". Tie budeme môcť získať dvojakým spôsobom - buď si za ne minieme kredity, ktoré sme v hre utŕžili, alebo si ich budeme môcť kúpiť za reálne peniaze. Rovnako budú mať aj samotné karty dvojaký účinok. Niektoré poskytnú najsilnejší, resp. najzvláštnejší účinok a budú mať neobmedzené použitie, menej silné budú môcť byť použité napríklad len raz.

Niektoré z kariet budú výhradne na zasmiatie, ako tie, ktoré odomknú obľúbený mód veľkých hláv, iné zase výraznou mierou zasiahnu do hrateľnosti, ako v prípade karty "Bullet Resistance". Tá zvýši odolnosť Lary voči strelným poraneniam. Keďže hra vyjde najprv exkluzívne len pre Xbox One, nie je jasné, či tieto mikrotransakcie budú prítomné aj vo verziách pre PC a PlayStation 4. Tipujeme, že budú.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk