Halo Live Stream odhalil novinky pripravované na december

Halo Live Stream odhalil novinky pripravované na december

 

Nové video a galéria obrázkov vám priblížia, akých zmien sa dočkáme v hre Halo 5 : Guardians. Tešiť sa môžete najmä na tzv. Forge tools, ale aj nové zbrane či zbroje.

Microsoft už minulý mesiac potvrdil, že do hry Halo 5: Guardians sa dostane tzv. Forge tools, ale teraz nás štúdio láka na ešte viac noviniek, ktoré nám predstavujú v tomto videu z live streamu.

V tomto videu sa dozviete takmer všetky informácie o pripravovanom decembrovom DLC. Hráči sa podľa všetkého môžu tešiť na nové zbrane, nové skiny zbraní, nové zbroje a taktiež to vyzerá, že sa dočkajú aj Forge mapy, zasadenej do vesmíru. 

Jedna z nových zbraní vyzerá ako M41 Rocket Launcher a taktiež to vyzerá tak, že hráči obržia aj Mark IV helmu, plus nejaké čierno-zlaté skiny na zbrane. Viac môžete vidieť v nasledujúcej galérii.

Prvý veľký update sa do hry dostal iba tento týždeň a niesol názov Battle of Shadow and Light. Jeho obsahom bolo napríklad pridanie módu Big Team Battle, štyroch nových máp a podobne. Je prvým z mnohých free updatov, ktoré plánuje štúdio 343 vydať pre túto hru. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk