Xbox One exkluzivita Scalebound odložená na budúci rok

Xbox One exkluzivita Scalebound odložená na budúci rok

 

Smutné správy dnes prichádzajú z Microsoftu. Na nádejné hack and slash RPG o priateľstve medzi drakom a človekom si ešte nejaký čas počkáme.

Konzola Xbox One má stále v rukách niekoľko es v rukáve, medzi ktoré môžeme považovať aj Scalebound. Toto RPG/JRPG s dynamickým sekačkovým systémom súbojov zažiarilo prvýkrát na Gamescome 2015, kde hráčov zaujalo hlavne zaujímavou hrateľnosťou. Tvorcovia z Platinum Games (napr. séria Bayonetta) aj napriek snahe ale nakoniec Scalebound neprinesú už tento rok. Najnovšia tlačová správa prezrádza, že hru vydajú niekedy v roku 2017.

Podľa ich slov bude titul ich najväčším projektom histórie štúdia s obrovským otvoreným svetom, rýchlymi akčnými súbojmi, fantasy atmosférou a kooperáciou až pre 4 hráčov. Hlavného hrdinu Drewa osud dá dokopy s drakom Thubanom, aby spolu prežili v drsnom svete kráľovstva Draconis. Zatiaľ čo Drew bude používať meč a luk so šípmi, drak bude spoliehať na svoju masívnu veľkosť a žeravé plamene chŕliace z jeho útrob. Keďže bude dvojica spojená skutočne doslovne, tak smrť jedného z nich privodí aj smrť druhému.

Zdroj: Eurogamer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk