Tento rok sa zrejme nového dielu Assassin´s Creed nedočkáme, zamierime nabudúce do Egypta?

Tento rok sa zrejme nového dielu Assassin´s Creed nedočkáme, zamierime nabudúce do Egypta?

 

Nejde síce o oficiálne potvrdenú správu, no je celkom dosť možné, že Ubisoft preruší svoju šnúru vydávania hier Assassin´s Creed, ktoré vychádzajú každý rok. Čo však vieme je, že nový AC sa zrejme bude odohrávať v prostredí starovekého Egypta.

Herná séria Assassin´s Creed figuruje na hernom trhu už od roku 2007 a odvtedy vydala spoločnosť Ubisoft hneď niekoľko nasledovníkov tejto série: Assassin's Creed II, Brotherhood, Revelations, III, Black Flag, Rogue, Unity a Syndicate. Na najnovší diel si však pravdepodobne budeme musieť počkať trochu dlhšie, keďže Ubisoft chce pretvoriť túto sériu viac k obrazu Zaklínača. 

Táto klebeta pochádza od anonymného používateľa siete 4chan, ktorý sa vydáva za vývojára hry a tvrdí toto: "V roku 2016 nebude žiadna nová hra Assassin´s Creed. Môžete si urobiť screenshot tohto príspevku a dáte mi za pravdu, keď sa na E3 2016 nič neobjaví. Budete musieť počkať do roku 2017."

Nová hra by podľa slov tohto neznámeho mala byť zasadená do prostredia starovekého Egypta. pred vznikom Assassinov a Templárov, a ďalej tvrdí, že pôjde o "kompletné prepracovanie série. Hra sa priblíži Zaklínačovi, s vývojom postavy a netradičným bojovým systémom. Kone sú späť a lode tiež. Na hre pracuje tím Black Flagu."

Bohužiaľ, Ubisoft sa odmietol k tejto situácii nejako bližšie vyjadriť. "Nemôžeme komentovať klebety alebo špekulácie," prehlásila francúzska spoločnosť. "Vždy nás však poteší, keď sú hráči nadšení a nedočkaví na naše hry. Zatiaľ však dúfame, že najnovšie obrázky z pripravovaného filmu Assassin´s Creed potešia fanúšikov tejto hernej série."

Ak ste ich náhodou ešte nevideli, vychutnajte si aj vy zatiaľ tri zverejnené obrázky z filmu, kde hlavného hrdinu stvárni Michael Fassbender (Magneto zo série X-Men).

Zdroj: pcgamer.com, empireonline.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk