Dočkáme sa nového XBOX 1.5?

Dočkáme sa nového XBOX 1.5?

 

SONY pred pár dňami oznámilo, že s veľkou pravdepodobnosťou vydá novú upravenú konzolu PlayStation 4K. Ako na to reaguje Microsoft? Dosť vlažne.

Server VG247 priniesol informáciu o tom, že šéf XBOXu Phil Spencer na otázku či si myslí, že bude nejaký XBOX 1.5 odpovedal negatívne. Počas GameSpot novinárskej tlačovej konferencie povedal, že s veľkou pravdepodobnosťou sa vylepšeného Xbox One nedočkáme. Zároveň dodal, že nemá žiadne informácie o ďalších plánoch SONY s ich konzolou PlayStation.

Nie som veľkým fanúšikom myšlienky Xbox One a pol. Ak sa chceme posunúť dopredu, chcem aby sme sa posunuli väčšími krokmi. Podľa nás je náš XBOX One na tom veľmi dobre. Je výkonný a spoľahlivý a servery všetko stíhajú. Ak budeme chcieť s niečím napredovať, ako som povedal bude to veľká zmena pre ľudí.

Phil Spencer

Zo strany Microsoftu ide o sympatický krok, keďže sa zatiaľ snažia optimalizovať veci pre terajší hardvér a vylaďovať aj tie najmenšie detaily. Rovnako je zaujímavá aj Philová odpoveď, keďže naznačil, že ak bude nová verzia XBOXu, tak príde s veľkou zmenou. Otázkou teda ostáva, čo tým myslel?

Nového XBOX 1.5 sa teda nedočkáme, no s veľkou pravdepodobnosťou nového PlayStation4K áno. V prípade ak ste o novom PS4K nepočuli, prečítajte si náš článok v ktorom sa dozviete všetko potrebné.

Zdroj: VG247, GameSpot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk