V septembri si zajazdíme v populárnych pretekoch série NASCAR

V septembri si zajazdíme v populárnych pretekoch série NASCAR

 

Na konzoly PlayStation 4 a XBOX One dorazí prvá NASCAR hra. Plne licencovaná pretekárska záležitosť NASCAR Heat Evolution dostáva dátum vydania na 13. september 2016.

Je možné, že si názov hry NASCAR Heat ešte pamätáte. Tá totiž v roku 2000 dorazila na prvú PlayStation, PC a rovnako aj na GameBoy Color. O dva roky neskôr sa objavil ďalší diel s názvom NASCAR Heat 2002. Ten ponúkol na konzolách PlayStation 2, XBOX a Game Boy Advance preteky NASCAR na 19 oficiálnych tratiach, pričom ste si mohli vyskúšať 24 pretekárov.

Z ohláseného NASCAR Heat Evolution sa tak stáva aktuálny diel v NASCAR Heat sérii. Bude obsahovať množstvo pretekárov a vozidiel známej NASCAR Sprint Cup série. Tá, mimochodom, momentálne predstavuje 68. sezónu vo svojej histórii. Svoje pretekárske skúsenosti si budeme môcť otestovať na 23 licencovaných tratiach.

Vývoj má na starosti štúdio Monster Games, ktoré okrem NASCAR Heat série pracovalo aj na porte Donkey Kong Country Returns 3D pre Nintendo 3DS. Okrem konzolových verzií je na pláne aj vydanie na PC platforme. Aké sú vaše skúsenosti s NASCAR hrami?

Zdroj: gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk