NHL 17: Čo všetko zatiaľ vieme?

NHL 17: Čo všetko zatiaľ vieme?

 

Hokejový ošiaľ z MS 2016 v Rusku už takmer utíchol a ten herný pomaly začína. NHL 17 totiž postupne odhaľuje nové informácie, a preto sa pozrime, čo všetko je už o hre známe.

Titul NHL 17 bol síce oznámený už v apríli tohto roku, no EA sa rozhodla bližšie informácie vydať až teraz. Tešiť sa môžeme na nové herné módy, ako napríklad "World Cup of Hockey", "Draft Champions" či nový hodnotiaci systéme hráčov EASHL.

World Cup of Hockey má svoj debut v hernom prostredí NHL, a teda po prvýkrát sa objaví práve v NHL 17. Mód bude obsahovať každý tím, každého hráča, ktorý sa objaví na tohtoročnom turnaji s rovnomenným názvom, ktorý sa odohrá v septembri. 

Draft Champions, ako už samotný názov napovedá, bude predovšetkým o draftovaní hráčov. Vašim cieľom bude vytvoriť ultimátny tím z vydraftovaných hráčov, ktorý vás dovedie do víťazného konca. Podobný mód môžete poznať z titulu Madden.

NHL sa nezaobíde ani bez módu Be a GM, v ktorom je vašou úlohou starať sa o všetko- hráčov, ceny lístkov, marketing a podobne. Mnohým z vás bude tento mód povedomí z posledného dielu NHL na PC, NHL 2004, kde sa nachádzal pod označením Dynasty Mode.

EA implementovala aj nový Player Rank System v online móde EASHL. Budete môcť získavať rôzne odznaky, upravovať predmety pre vašich hráčov a taktiež pre celý štadión. Váš štadión bude spočiatku iba malé klzisko s pár fanúšikmi, no časom sa môžete rozrásť na obrovskú hokejovú arénu.

Na záver už len dodáme, že dátum vydania zatiaľ nie je známy, no ak sa bude EA držať tradície, NHL 17 môžeme očakávať na PS 4 a Xbox One niekedy v septembri. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk