Vynovený ovládač ku konzole Xbox One prináša skvelú novinku

Vynovený ovládač ku konzole Xbox One prináša skvelú novinku

 

Tohtoročná konferencia E3 sa v podaní spoločnosti Microsoft niesla aj v duchu predstavenia novej verzie konzoly Xbox One s označením S. Zmien sa nedočkala iba samotná konzola, ale niekoľko príjemných vylepšení dostane aj ovládač.

Microsoft chystá hneď niekoľko vylepšení ich herného ovládača. Okrem povrchovej úpravy, vďaka ktorej by vám mal ovládač lepšie priľnúť k ruke, alebo to, že ovládač bude fungovať na väčšiu vzdialenosť. Najzásadnejšou zmenou však to, že ovládač už dokážete priamo prostredníctvom Bluetooth, prepojiť s vašim Xboxom, alebo PC. 

Možno to nepokladáte za zásadné vylepšenie, avšak vďaka tejto zmene už viac nebudete musieť kupovať zariadenie na príjem signálu od Microsoftu. Jednak, že ide o oveľa praktickejšiu vec a hlavne ušetríte aj niekoľko eur. Jediné, čo budete potrebovať je, aby zariadenie, na ktorom chcete ovládač používať, malo Bluetooth, čo je v dnešnej dobe bežné.

Pre viac informácií, vám prinášame video so šéfom divízie Xbox, Philom Spencerom, ktorý vám konzolu Xbox One S bližšie popíše. 

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk