Doprajte si štýlový Xbox One S ešte toto leto

Doprajte si štýlový Xbox One S ešte toto leto

 

Nedávno bol na E3 2016 oznámený nový model Xbox One S a už čoskoro sa na ňom budú môcť hráči doma hrať. Xbox One S vyjde v limitovanej edícii s 2TB pevným diskom a tak poteší aj tých najnáročnejších hráčov. Navyše na konzolu nemusíme ani dlho čakať, na pulty vybraných obchodov dorazí už 2. augusta.

Vynovená konzola je o 40 percent menšia, než pôvodný Xbox One a nesie so sebou niekoľko vylepšení. Má zabudovaný napájací adaptér a jeden USB port spolu s tlačidlom na spárovanie ovládačov a IR senzorom boli presunuté na prednú stranu zariadenia.

Okrem toho sa ale konzola dočkala aj hardvérového vylepšenia a ako prvá konzola vôbec bude môcť ponúknuť prehrávanie Blu-ray a streamovanie v 4K rozlíšení s podporou High Dynamic Range (HDR). Túto funkciu budú podporovať aj hry ako Gears of War 4, Forza Horizon 3 a Scalebound a tak sa môžu hráči tešiť na kvalitný herný zážitok, na ktorý sa je radosť pozerať.

Xbox One S bude predávaný spolu s novým Xbox One bezdrôtovým ovládačom, ktorý oproti svojim predchodcom ponúkne zvýšený komfort. Ovládač bude možné od 2. augusta kúpiť za 59,99€ samostatne. Samotná konzola Xbox One S 2 TB bude v limitovanom množstve dostupná aj u nás a predobjednať si ju môžete už teraz iba za 384,99€. Neskôr bude vydaná aj 1 TB verzia za 349€ a 500GB verzia za 299€. Podrobnosti o ich vydaní ale zatiaľ neboli oznámené.

Zdroj: Microsoft

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk