Nový Xbox One S vyzerá v tejto limitovanej edícii úchvatne

Nový Xbox One S vyzerá v tejto limitovanej edícii úchvatne

 

Do vydania konzoly Xbox One S zostáva už iba zopár dní, a Microsoft sa rozhodol predstaviť jednu z jej limitovaných edícií. Tou, ktorú si predstavíme v tomto článku, je limitovaná edícia k hre Gears of War 4.

V nádhernom tmavočervenom kabáte sa predstavuje limitovaná edícia konzoly Xbox One S, ku hre Gears of War 4. Táto edícia obsahuje 2TB konzolu, ku ktorej je aj nový Xbox bezdrôtový ovládač, ktorý predstavil Microsoft na konferencii E3 2016. Ovládač je naviac s dizajnom Crimson Omen, ktorý ladí so samotnou konzolou. Samozrejme nesmie chýbať samotná hra, Gears of War 4: Ultimate edícia, ako pre Xbox One, tak pre Windows 10, nakoľko hra podporuje cross-play pri co-op módoch. Táto edícia vám taktiež zabezpečí early acess do hry, ktorý je naplánovaný na 7. október. 

Titul Gears of War 4, príde na trh 11. októbra a konzola Xbox One S o niečo skôr, konkrétne 2. októbra. Táto limitovaná edícia, by podľa oficiálnej stránky Microsoftu, mala vyjsť 10. októbra, a jej cena je stanovená na 449 dolárov.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk