Majitelia Xboxov budú v auguste obdarovaní týmito hrami

Majitelia Xboxov budú v auguste obdarovaní týmito hrami

 

Microsoft predstavil hry, ktoré dostanú predplatitelia služby Xbox Live Gold. Na svoje si v auguste prídu napríklad aj fanúšikovia wrestlingu.

Poďme sa teda spoločne pozrieť, čo čaká na Xbox hráčov budúci mesiac. Začneme výberom pre Xbox One, ktorého majitelia sa budú môcť tešiť z hry Warriors Orochi 3 Ultimate. Tento titul poteší prevažne fanúšikov japonskej kultúry. Hra bola vydaná v roku 2014, a nejedná sa o Xbox exkluzivitu, takže si ju môžu zahrať aj majitelia konzoly PlayStation, avšak nie zadarmo. Táto hra bude dostupná pre predplatiteľov Xbox Gold, už od 1. augusta.

Druhá hra pre Xbox One, ktorá bude budúci mesiac zdarma, je WWE 2K16. Tento titul netreba nejako zvlášť predstavovať, nakoľko ako správne tušíte, ide o wrestlingovú hru. Hru vydáva vydavateľstvo 2K, a pre Xbox One bola vydaná v októbri minulého roka. Zápasiť vo wrestlingu budete môcť o čosi neskôr, konkrétne 16. augusta.

Presúvame sa k majiteľom staršej generácie Xboxu, teda Xbox 360. Tí dostanú zdarma legendárnu indie hru Spelunky. Táto hra by nemala uniknúť žiadnemu fanúšikov indie hier, aj napriek jej staršiemu dátumu vydania. Tento titul si bude možné zahrať od 1. augusta. 

Poslednou zo štvorice hier, ktorá bude taktiež pre majiteľov konzoly Xbox 360, je Beyond Good & Evil HD. Ďalšia hra, ktorá by vám nemala ujsť. Táto akčná adventúra od Ubisoftu, bola síce vydaná v roku 2011, no na kvalite jej to rozhodne neuberá, čo potvrdzujú aj mnohé kladné recenzie. Na Xbox Gold bude tento titul dostupný od 16. augusta. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk