Ak si myslíte, že ste najlepší v hre Forza Motorsport, možno práve na vás čaká nový Ford Focus RS

Ak si myslíte, že ste najlepší v hre Forza Motorsport, možno práve na vás čaká nový Ford Focus RS

 

Všetci milovníci hier a burácajúcich motorov netrpezlivo čakajú na príchod pretekárskej hry Forza Horizon 3. Zabudnúť však netreba ani na minuloročný titul Forza Motorsport 6, ktorý za výhru v šampionáte, ponúka Ford Focus RS. Skutočný Ford Focus RS.

Forza spoločne so spoločnosťami Ford, ESL a Xbox, vytvorila obrovskú pretekársku súťaž, ktorej sa môže zúčastniť úplne každý. Ak ste strávili nespočetne veľa hodín na okruhoch v hre Forza Motorsport, možno práve pre vás je toto skvelá možnosť, ako prezentovať svoje nadanie a ešte k tomu vyhrať fantastické ceny. Podľa Microsoftu, je momentálny počet hráčov Forzy približne na čísle 3 milióny, a to každý mesiac. Niet sa teda čo čudovať, že vznikla táto súťaž s názvom Forza Racing Championship. Tá odštartuje už zajtra, a na víťaza čaká nový Ford Focus RS 2017.

Registrácia je už otvorená, a vy sa tak môžete zaregistrovať na tejto ESL stránke, kde nájdete aj ďalšie potrebné informácie. Tento šampionát bude pozostávať z dvoch častí, Elite Series a Open Series. Ak si myslíte, že vaše zručnosti v tejto hre nie sú dostačujúce, nezúfajte. Samotní tvorcovia prezradili, že všetko je nastavené tak, aby si túto súťaž užili aj začiatočníci. Takže priatelia, vidíme sa v cieli. 

Zdroj: neowin.net, youtube.com

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk