Prvé Gears of War 4 DLC multiplayer mapy si budete môcť zahrať zadarmo od budúceho týždňa

Prvé Gears of War 4 DLC multiplayer mapy si budete môcť zahrať zadarmo od budúceho týždňa

Držitelia Season Pass ich budú mať k dispozícií už od 1. novembra.

Do Gears of War 4 prichádzajú dve nové multiplayer mapy, ktoré budú dostupné pre držiteľov Season Pass už od zajtra – teda od 1. novembra. Všetci ostatní si budú musieť počkať ešte jeden týždeň, keď sa 8. novembra tieto mapy pridajú do verejného bezplatného playlistu.

DLC mapy ponesú názvy Flythrough a Drydock a nie sú tak úplne „nové“. Ako sa Microsoft vyjadril, ide o mierne upravené verzie najpopulárnejších máp, ktoré sa už predtým objavili v Gears of War 3. Obe mapy budú podporovať módy Horde a Versus Multiplayer; pozrieť si ich môžete vo videách nižšie.

Treba však upozorniť, že hoci si môžete na mapách zadarmo zahrať, nebude tomu tak navždy. Tieto a všetky budúce mapy sa totiž budú pravidelne striedať na verejnom playliste; teda Season Pass budete potrebovať, ak si na mape budete chcieť zahrať po jej odstránení zo zoznamu. Nie je známe, či sa budú dať mapy kupovať samostatne. Jedinou možnosťou zatiaľ zostáva spomínaný Season Pass, vďaka ktorému získate prístup ku všetkým 24 mapám, keď vyjdú, plus dostanete špeciálny Vintage VIP Pack a Star Airdrop balíček.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk