IO Interactive ohlasuje Hitman: Game of the Year Edition

IO Interactive ohlasuje Hitman: Game of the Year Edition

 

Nedá sa povedať, že by sme to nečakali.

Po tom čo sa Square Enix vzdal značky Hitman a nechal ju v rukách pôvodných tvorcov IO Interactive, sa oný tvorcovia snažia udržať Číslo 47 pri živote. Ich prvým krokom je v podstate logickým vyústením ich doterajšieho pôsobenia s epizodickým formátom, nakoľko celá prvá sezóna vyjde v jednom balení pod názvom Hitman: Game of the Year Edition.

Edícia vyjde 7. novembra na PC, PS4 a XONE a okrem pôvodných epizód prinesie mnoho vylepšení a novú kampaň Patient Zero. Pre nováčikov sa bude predávať za 60e, no tí majúci už všetok obsah z prvej sezóny dávno zakúpený, si budú môcť hru upgradovať na Game of the Year Edition za 20 eur.

Čo nové teda edícia ponúkne? Okrem spomínanej kampane Patient Zero pribudnú do hry nové kontrakty Escalation, nové zbrane (snajperka Sieger 300 Ghost, magnum The Striker, špeciálne upravená bejzbolka), nové obleky (Clown, Cowboy, Raven), nové výzvy, vylepšené UI a vylepšené nasvietenie, vďaka ktorému podľa slov tvorcov hra vyzerať lepšie než kedykoľvek predtým.

Xbox One X verzia bude podporovať 4K rozlíšenie a ponúkne vyšší framerate, PC verzia zase Tobii Eye Tracking. V neposlednom rade tvorcovia pripomínajú, že všetky "Elusive targety", ktoré sa objavovali počas prvej sezóny, sa zopakujú ešte raz.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk