Najnovšia Zaklínač 3 aktualizácia poteší hráčov Xbox One X

Najnovšia Zaklínač 3 aktualizácia poteší hráčov Xbox One X

 

Vianoce si teraz môžete vychutnať na konzolách so Zaklínačom 3 v tej najvyššej kvalite.

Aktualizácia s označením 1.60 pre hru Zaklínač 3: Divoký Hon dovoľuje, aby Xbox One X pustil hru v režime 4K s podporou HDR. Patch má veľkosť približne 500MB a okrem dvoch nových možnostiach v menu, režim 4K a výkonnostný režim (performance mode), obsahuje aj mnoho grafických vylepšení a úprav.

Hráči sa tak môžu tešiť na to, že po novom zapnú hru al všetok jej dodatočný obsah v 4K. Tí, ktorí nemajú obrazovky s takým veľkým rozlíšením nemusia skláňať hlavy v smútku, hra totiž aj tak využije možnosti aktualizácie a to v rámci technológie supersamling. Lepšie tiene, ambient occlusion a kvalitnejšie textúry si budú môcť hráči užiť pri 30 fps.

Výkonnostný režim hry ponúkne dynamické škálovanie rozlíšenia, čiže hra sa bude renderovať minimálne v 1080p a maximálne až v 4K a pritom sa bude snažiť poskytnúť hráčom 60 fps.

Oba herné režimy budú podporovať HDR a tieto možnosti nájdu hráči v hernom menu „Options“ > „Display“ > „Advanced“.

PS4 hráči sa tešia zo 4K už od októbra, no podpora HDR s ostatnými technickými úpravami, ktoré aktualizácia 1.60 priniesla na Xbox One X na PS4 Pro ešte nie je. Podľa slov vývojárov z CD Projekt Red by ale mala byť implementovaná v blízkej budúcnosti.

 

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk