Forza Motorsport 7 dostáva ďalšie autá, tentoraz zadarmo

Forza Motorsport 7 dostáva ďalšie autá, tentoraz zadarmo

 

Áno čítate správne, síce to nie je to, čo by fanúšikovia možno chceli, no mali by ste im dať šancu, keďže si v nich zajazdite celý polrok pred ich oficiálnym príchodom na cesty v realite, pričom v Európe nebudú na cestách nikdy. 

 

Autá sú "len" dve (hovorím len v úvodzovkách, keďže niečo, čo je zadarmo a úplne v pohode ich mohli dať k platenému DLC). Sú nimi 2019 Hyundai Veloster Turbo a 2019 Hyundai Veloster N. Ako teda vyplýva, Hyundai zasponzoroval a vďaka nemu máme tieto autá zadarmo a je to veľmi zaujímavá forma reklamy.

Hyundai Veloster je známy jeho asymetrickým dizajnom dverí, pretože má na jednej strane dvoje dvere a na druhej len jedny. Model Turbo je veľmi svižné auto s 200 koníkmi pod kapotou. Veloster N je však ešte rýchlejší. Hyundai zaviedol sériu N len nedávno a porovnať by sa dala so sériou M pri značke BMW. N-ko je vybavené športovými nárazníkmi, ale veci sa zmenili aj v podvozku, prevodovke atď.

Do týchto dvoch áut si budete môcť sadnúť už zajtra a budú, ako bolo už vyššie spomínané, zadarmo pre všetkých. Zajtra zároveň príde pravidelná mesačná nádielka 7 áut, a tak môžete očakávať aj článok tu na gamesite.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk