Tieto tri hry si vychutnáme opäť aj na Xbox One

Tieto tri hry si vychutnáme opäť aj na Xbox One

 

Microsoft prichádza prvý krát v tomto roku s trojicou hier, ktoré dostali spätnú kompatibilitu na Xbox One.

Vlastníci konzol Xbox One určite netrpezlivo očakávali, aké tituly zo staršej Xbox 360 pribudnú do knižnice spätnej kompatibility. Posledné vypustenie hier prebehlo v novembri a potom si Microsoft BC dal na čas pauzu. Čakanie sa skončilo a dostávame slušnú nádielku titulov, ktoré stoja za to.

Najväčším lákadlom bude určite akčná FPS, ktorá vo svete zožala obrovský úspech a to Far Cry 2. Ide o pokračovanie veľmi úspešnej série, ktoré vyšlo v roku 2008. Hru poháňa Dunia engine a ani po rokoch nestratila svoje čaro, či už po grafickej stránke alebo samotnou hrateľnosťou. Čo určite poteší je to, že titul nájdete v Xbox hernej knižnici za veľmi priaznivú sumu.

Druhou hrou je taktická strieľačka Sniper Elite V2, ktorá je dostupná od roku 2012. Srdcia hráčov si získala atmosférou a svojou povestnou X-ray kamerou, ktorá sa aktivovala pri každom zásahu nepriateľa a tak ste mohli sledovať devastačné účinky guľky.

Posledným prírastkom je akčná adventúra, v ktorej samozrejme nesmú chýbať autá a je ním Driver: San Francisco. Ubisoft ho vypustil do herného sveta v roku 2011 a je poslednou časťou legendárnej série. Týmto dielom si vývojári napravili reputáciu po spackanej tretej časti a opäť to bol ten Driver, akého sme poznali. 

Minulý rok bolo do knižnice spätnej kompatibility pridaných okolo 150 titulov, vrátane pôvodných Xbox hier. Tie nebývajú tak často vypúšťané ako hry Xbox 360, ale určite sa ešte nejaké objavia. Ak sa nič nezmenilo, tituly budú pridávané približne raz týždenne. Kto je zvedavý aké ďalšie hry sú dostupné, stránka Gamespot ponúka zoznam titulov, ktoré si budeme môcť zahrať aj na súčasnej generácii Xboxu. 

 

 

Zdroj: www.gamespot.com

 

             

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk