State of Decay 2 - kopec muziky za málo peňazí

State of Decay 2 - kopec muziky za málo peňazí

 

State of Decay 2 láka na sympatickú cenovku v spojení s prekvapujúco obšírnym obsahom. Čo sme sa o hre dozvedeli nové? 

Od ohlásenia State of Decay 2, pokračovania zombie-survival RPG-čky už ubehol nejaký ten piatok. Keďže sa dátum vydania hry blíži, dostala už aj predbežné cenové ohodnotenie. Cena za štandardnú edíciu sa vyšplhala na 29,99$. V prípade ultimátnej edície si budete musieť priplatiť, no cena 49,99$ je viac než pôsobivá.

K tomuto netradičnému cenníku sa vyjadril Aaron Greenberg, hlava marketingového diania hier Microsoftu. Podľa jeho slov je cieľom vybudovať dlhotrvajúci vzťah hráčskej komunity k tejto hernej značke a zároveň ponúknuť zážitok širšej škále hráčov.

State of Decay 2 vychádza 22. mája tohto roku pre platformu Xbox One a Windows 10, samozrejme s funkciou Play Anywhere. Nájdete ju takisto v službe Xbox Game Pass a to hned' v deň vydania. Ak sa ale rozhodnete siahnuť hlbšie do vrecka a dopriať si Ultimate Edition, budete si môcť hru vychutnať o 4 dni skôr, teda už 18. mája. Súčasťou tejto edície bude DLC obsah a špeciálna edícia svojho predchodcu State of Decay: Year One Survival Edition v spojení s balíčkami Independence a Daybreak. 

Neprehliadnite nový gameplay teaser ! 

Zdroj: IGN.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk