Nová generácia avatarov príde na Xbox už čoskoro

Nová generácia avatarov príde na Xbox už čoskoro

 

Na minuloročnej konferencii E3 nám Microsoft predstavil novú verziu ikonických postavičiek - avatarov. Vylepšená animácia, nové gestá, oblečenie a mnoho iných vecí pre charaktery xboxových postavičiek k nám príde už budúci mesiac. 

Microsoft podotkol, že verzia avatarov 2.0 bude rozšírenejšia a viac osobná. Vo výbave budeme môcť nájsť omnoho viac personálnych dodatkov ako sú hudobné nástroje, obleky a známe herné odmeny, vďaka ktorým sa budete môcť vizuálne priblížiť k protagonistom svojich obľúbených herných titulov. Nebudú chýbať ani predmety pre znevýhodnených členov komunity ako sú napríklad invalidné vozíčky alebo barly. 

Podľa slov dizajnérky Kathryn Storm sa bude môcť v avataroch nájsť úplne každý a následne v ich podobe odraziť svoju reálnu podobu. Tento update bude v podstate prvou veľkou zmenou tejto sekcie Xboxu od originálnych avatarov v roku 2008. Vývojári v Microsofte už momentálne testujú svoje animované postavičky, hneď potom prídu na rad účastníci testovacích skupín Insider. 

Verzia 2.0 pre avatarov na Xboxe by sa mala otvoriť pre širokú verejnosť už v apríli tohoto roku. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk