Záverečný diel The Banner Saga vyjde v polovici letných prázdnin

Záverečný diel The Banner Saga vyjde v polovici letných prázdnin

 

Okrem tretieho dielu vyjde zároveň aj celá trilógia v jednom balení.

Zdá sa, ako keby to bolo iba včera, kedy vyšiel prvý diel The Banner Saga, dizajnovo jednoduchšia, no atmosféricky podmanivá tatická stratégia/RPG, ktorá si okamžite získala pozornosť hráčov i médií. Čas ale neuveriteľne letí, čo je fakt, ktorý potvrdzuje aj to, že už 24. júla vyjde The Banner Saga 3. Hru si budeme môcť zahrať na PC, PS4, XONE a Nintendo Switch, hoci vydanie na konzolu od Nintenda nebolo v súvislosti s daným dátumom spomenuté.

The Banner Saga 3 prinesie záver príbehu o hrdinských vikingoch, ktorých osudy budeme mať v rukách predovšetkým my a to prostredníctvom počínania si v taktických ťahových súbojoch alebo robením rôznorodých rozhodnutí, ktoré budú mať značný dopad na dej.

Spolu s The Banner Saga 3 bola ohlásená aj kompilácia The Banner Saga Trilogy: Bonus Edition, ktorá prinesie všetky tri vydané hry spolu so 48 rôznymi hrateľnými postavami, 40 povolaniami a 4 rôznymi rasami. Okrem všetkého, čo robilo každú z hier The Banner Saga zábavnou a pohlcujúcou, prinesie kolekcia aj výber tých najlepších skladieb zo soundtrackov, mini artbook, plagát a vec do hry zvanú Horn of Lichbaen.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk