Xbox získal na svoju stranu bývalého šéfa značky Tomb Raider

Xbox získal na svoju stranu bývalého šéfa značky Tomb Raider

 

Darrell Gallagher, tiež bývalý šéf štúdia Activision bude mať na starosť sekciu s exkluzivitami.

 Včera to oficiálne oznámil šéf Microsfot Studios Matt Booty. Zároveň to zavesil na sociálnu sieť Twitter, kde hneď aj povedal, ako sa nevie dočkať tohroročnej E3 konferencie. Darrell mu odpovedal ako sa teší, že je súčasťou tímu a hlavne na E3, kde vraj prídu "dobré veci" a ticho neostal ani Phil Spencer, ktorý ho taktiež privítal v tíme s tým, že vždy obdivoval jeho prácu.

Darrel Gallagher pracuje vo videohernom priemysle už viac ako dve dekády. Začínal ako vedúci tvorby v Sony v roku 1997, neskôr pracoval pre Rockstar štúdio v roku 2004. Potom sa posunul do THQ, kde pôsobil ako výtvarný riaditeľ, no odtiaľ odišiel do Crystal Dynamics (2005), kde sa v roku 2009 vypracoval na hlavu štúdia. Znova bol povýšený (2013) na vedúceho rozvoja a produktov Square Enix. V roku 2016 už pracoval pre Activision ako Senior Vice Prezident a vedúci rozvoja. 

Minulosť má teda naozaj bohatú, takže by do Microsoftu naozaj mohol vniesť čerstvú silu a kto vie, možno sa v blízkej budúcnosti dočkáme aj poriadnej exkluzivity výhradne pre Xbox One. Naznačuje to aj samotná spoločnosť, ktorá tvrdí, že konferencia E3 2018 bude tá najväčšia, aká kedy bola. Naplánovaná je na 11. júna 2018.

Zdroj: gamespot.com twitter.com/Matt Booty , Darrell Gallagher , Phil Spencer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk