Nový rekord v prejdení Dark Souls 3

Nový rekord v prejdení Dark Souls 3

 

Zdá sa vám Dark Souls 3 ťažké? Stretli ste bossov, ktorí vám dali zabrať aj niekoľko dní? A čo tak prejsť celú hru za necelú hodinu a pol?

Šikovný hráč Nemz38 opäť raz dokázal, že mu to s hrami ide. I keď povedal po zdolaní Demon Prince bossa, že súboj mu veľmi nevyšiel, aj tak prekonal speedrun rekord v prejdení hry. V tejto variante speedrunu navyše nevynechal žiadnych bossov a nepoužil glitche. Teda aspoň nie také, ktoré sa používajú v iných verziách speedrunov a priveľmi by rozbili hru. Za 1 hodinu, 25 minút a 19 sekúnd tak prekonal všetky prekážky Dark Souls 3 ako aj datadiskov Ashes of Ariandel a Ringed City.

Človeku sa až zatočí hlava, keď si predstaví, že niekomu sa takéto niečo podarilo. To, čo mnohí hráči označujú za jednu z najťažších výziev, čo dá veľa ľuďom naozaj zabrať, Nemz38 premenil na detskú hru. V jeho podaní aj tí najväčší nepriatelia pôsobia bezmocne a hra vyzerá ako jednoduchá prechádzka.

Celý záznam jeho speedrunu môžete vidieť na videu nižšie. Kedysi Nemz38 držal všetkých 8 rekordov v rámci prejdenia Dark Souls. Odvtedy sa ale v SpeedSouls komunite objavili aj iní šikovní hráči. Ak vás zaujíma, ako najrýchlejšie sa dajú Dark Souls hry prejsť na rôzne spôsoby, určite navštívte web tejto komunity.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk