State of Decay 2 si zahráme už zajtra

State of Decay 2 si zahráme už zajtra

Ak ste nedočkavý pustiť sa do sveta zombie apokalypsy, kde vaše rozhodnutia majú reálny vplyv na vaše možnosti prežitia, tak vedzte, že už zajtra sa budete môcť ponoriť do sveta State of Decay 2. Teda ak ste si nezakúpili Ultimate Edition, vďaka ktorej ste získali predbežný prístup a v tom prípade už čo-to máte za sebou.

State of Decay 2 je pokračovaním úspešného predchodcu, ktorý zobral všetko čo ste mali na prvom diely radi, vylepšuje to a pridáva mnoho nových prvkov a možností. Nechýba manažovanie komunity, rozširovanie základne o nových členov, pričom každý z nich má vlastný príbeh a motivácie.

Ako každá hra z dielne Microsoft Studios, tak aj táto podporuje funkciu Play Anywhere kde kúpou digitálnej kópie získate prístup k Xbox One a aj k Windows 10 edícii hry. Je teda jedno, kde sa rozhodnete hrať, alebo kde hrajú vaši kamaráti. Cez cross-play si zahráte spolu a všetky uložené pozície, gamerscore a achievementy sa synchronizujú medzi platformami.

State of Decay je dostupný v edícii Standard za odporúčanú cenu 29,99€ a v Ultimate edícii za odporúčanú cenu 49,99€. A rovnako ako všetky hry od Microsoft Studios, tak aj táto je odo dňa vydania dostupná cez službu Xbox Game Pass. V prípade, že preferujete krabicovú verziu, ani tu nezostanete naprázdno.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk