Už milión hráčov prežíva v zombie apokalypse

Už milión hráčov prežíva v zombie apokalypse

 

Microsoft sa síce nemôže pochváliť množstvom exkluzivít, ako jej konkurencia, no zdá sa, že tým zopár hrám, ktoré má vo svojom portfóliu sa darí relatívne dobre. Po Sea of Thieves to platí aj pre tohtomesačný State of Decay 2.

Microsoft sa pochválil, že počas prvých dní od vydania si hru zahralo už viac ako milión hráčov. V tomto čísle sú zahrnutí hráči, ktorí si hru zakúpili, ale aj tí, ktorí hru hrali prostredníctvom služby Xbox Game Pass. Fakt, že Microsoft ich spája do jedného celku len ukazuje, že Xbox Game Pass je služba, s ktorou chce Microsoft ísť vpred.

  • hráči v hre od vydania nahrali 6 miliónov hodín
  • prostredníctvom Mixeru, Twitchu a Youtube Gaming sme mohli vidieť 3,5 milióna hodín hrania od 41 000 unikátnych streamerov. 
  • preživší zabili viac ako 675 miliónov zombíkov, použili 6 miliónov petárd, zjedli 6 miliónov kusov rýchleho občerstvenia a prečítali 2 milióny príručiek.
  • priemer dĺžky prežitia jedného hráča sú 3 dni.

Ak ste zvedaví na to, ako hra dopadla u nás, recenziu si budete môcť prečítať dnes. Hru si môžete zakúpiť v štandardnej verzii, alebo v ultimátnej edícii a v prípade, že sa rozhodnete pre kúpu digitálnej verzie, tak získate v jednej kúpe verziu pre PC aj pre Xbox One prostredníctvom programu Play Anywhere. 

Zdroj: news.xbox.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk