Turn 10 nepracuje na novej Forze

Turn 10 nepracuje na novej Forze

 

Štúdio sa sústreďuje na nový obsah do siedmeho Motorsportu namiesto vývoja nového dielu.

Štúdio Turn 10, ktoré existuje aby vyvíjalo Forza Tech engine a okrem toho aj nové diely podsérie Motorsport (Horizon podséria vzniká v štúdiu Playground) nepracuje na ôsmom diely Forzy Motorsport. Prezradili to vývojári v livestreame.

„Celý tím, teda 100% členov pracuje na Foze 7. To znamená, že nepracujeme na Forze Motorsport 8. Zisťujeme, aké nové trate a expanzie by sme vedeli priniesť pre tento diel,“ prezradili členovia štúdia.
Táto správa je na jednej strane veľmi čudná, no na strane druhej veľmi logická.

Čudná z toho dôvodu, že Turn 10 a Playground sa striedajú pri príprave novej Forza hry každý rok. Takže každý nepárny rok vychádza nový Motorsport a každý párny rok nový Horizon. To že na novom diele nepracujú znamená, že na budúci rok nie je žiaden nový diel naplánovaný.

Na druhej strane je to však celkom logické. Lebo zatiaľ čo Horizon je každým dielom lepší, zábavnejší a kvalitnejší, tak Motorsport už niekoľko dielov prešľapuje na mieste, predaje hry klesajú a asi je v tomto prípade rozumnejšie dať si pauzu a snažiť sa priniesť do hry tak potrebné inovácie. Navyše, na rok 2020 je špekulácia o vydaní novej generácie konzol a je teda logickejšie, že autori radšej preskočia jeden rok, aby priniesli nový diel ako launch titul na novú konzolu.

Zdroj: thenobeds.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk