Do Divison 2 bety sa zaregistrovalo najviac hráčov v histórii Ubisoftu

Do Divison 2 bety sa zaregistrovalo najviac hráčov v histórii Ubisoftu

 

Zdá sa, že mnoho hráčov je v očakávaní toho, či Ubisoft zopakuje slabší začiatok z jednotky, alebo sa konečne poučili.

Ubisoft sa rozhodol, že mieru očakávania pokračovania hry Divison nebude merať za pomoci predobjednávok, ale za pomoci záujmu o betu. A podľa tohto merania sa z Division 2 stáva najočakávanejšia beta v histórii Ubisoftu. O betu má záujem štyrikrát viac hráčov, ako o betu prvého dielu v roku 2015.

Ubisoft nám hru predviedol na tohtoročnej E3 a je zrejmé, že autori kladú veľký dôraz na spätnú väzbu od hráčov a snažia sa, aby sa druhý diel vyhol chybám predchodcu. Podľa všetkého si dávajú veľký pozor na to, aby bol end-game obsah po prejdení kampane pre hráčov príťažlivý a aby ste nemali dôvod hru odložiť.

Autori zo štúdia Massive taktiež sľúbili, že druhý diel bude obsahovať raidy a taktiež, že dodatočný obsah bude pre všetkých hráčov zdarma.

Hra to však nebude mať jednoduché. Zatiaľ čo jediná reálna konkurencia v čase vydania bol Destiny, teraz sa do looter-shooter boja pustí aj Bioware so svojím Anthem a Warframe je lepší ako bol kedykoľvek predtým. Uvidíme, či sa podarí hre pri vydaní lámať rekordy ako predtým.

Division 2 vychádza 15. marca na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk