Buginky Nickelodeon Kart Racers ohlásené pre PS4, XONE a Switch

Buginky Nickelodeon Kart Racers ohlásené pre PS4, XONE a Switch

 

Kart racing je späť!

Pamätáte si na doby PSOne, kedy svoje buginky musela mať každá známejšia postava? Mario Kart a Crash Team Racing sú známe klasiky, no okrem nich vyšlo aj mnoho ďalších ako zábavná Muppet Race Mania, fádny Chocobo Racing, nie zlý Looney Tunes Racing, či tiež vcelku zábavný Toy Story Racer. Svoju podobnú hru mal dokonca aj Rayman a to Rayman Rush, no to bola skôr len behačka bez powerupov než typický kart racing, a navyše nebola ani taká dobrá. Verili ste niekedy, že by sa tie staré časy mohli opäť raz vrátiť? Možno ste veriť mali, pretože pricháda Nickelodeon Kart Racers.

Bude to síce len jedna hra, no tá ponúkne celú škálu zaujímavých herných postáv. Od Nindža korytnačiek, cez SpongeBoba až po Hey Arnold!. Dohromady ich bude dvanásť, čo je ale podľa nášho názoru troška málo, nakoľko táto spoločnosť vlastní práva pre veľké množstvo seriálov a filmov. Ono, trocha v nás zanecháva obavy aj samotný fakt, že za hrou stojí Nickelodeon. Tá sa už mnohokrát pokúsila vstúpiť do herného biznisu svojimi hrami, no kvalitatívne jej tituly sa nikdy nedostali za hranicu šedého priemeru a preto sa snažíme kontrolovať naše nadšenie.

Celkovo bude v hre prítomných 24 tématicky ladených okruhov a jej zameranie bude multiplayerové. Prítomný bude lokálny i online multiplayer pre dvoch až štyroch hráčov, v ktorom budeme môcť súťažiť vylepšujúc si svoje mašinky, rôznorodo ich kustomizovať, využívať powerupy a zažívať množstvo srandy.

Uvidíme, či nás Nickelodeon Kart Racers dokáže aj napriek určitým pochybám prekvapiť. To sa dozvieme už 23. októbra, kedy hra vyjde na PS4, XONE a Switch.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk