Dva veľké herné módy Battlefieldu V nebudú dostupné počas vydania hry

Dva veľké herné módy Battlefieldu V nebudú dostupné počas vydania hry

 

Zdá sa, že EA tlačí na dátum vydania hry a DICE nestíhajú tvoriť.

Battlefield V vychádza už onedlho a to znamená, že autori nemajú už veľa času na to, aby sa uistili, že hra je pripravená a všetko čo v hre chcú mať, tam bude. A zdá sa, že niektoré herné módy ani nestihnú pripraviť do vydania hry.

O tom, že nový Royale mód, čo je vlastne Battle Royale mód v Battlefield hre nebude dostupný už nejaký čas vieme. Autori ho totiž na E3 ohlásili s tým, že na ňom pracujú, no žiadne podrobnosti ohľadom času vydania a ohľadom módu ako takého neposkytli. A ak mám byť úprimný, bol by som prekvapený, ak by Royale stihol vydanie v tomto roku.

Čo však viac prekvapujúce a o to nečkané, že podľa informácií na oficiálnej stránke sa počas vydania nedočkáme ani jedného z hlavných ťahákov hry, módu Grand Operation. Na hlavnej stránke hry sa totiž píše „Grand Operation je ultimátny multiplayerový zážitok, dizajnovaný na to, aby ukázal mapy a herné módy v tej najlepšej podobe. Každá Grand Operation je silný naratívny zážitok inšpirovaný skutočnými udalosťami. Krátko po vydaní budete mať možnosť zúčastniť sa prvej Grand Operation. V nasledujúcich mesiacoch budete pokračovať v boji v nevidených bojiskách Druhej svetovej vojny.“

Čo na tomto texte desí je slovné spojenie „krátko po vydaní.“ Čo znamená krátko po vydaní? Znamená to, že autori majú rozpracovaný plán o ktorom zatiaľ nič nepovedali, alebo to znamená, že mód nie je dokončený?

Battlefield V vychádza 19. októbra 2018 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk