Na novom Fable pracujú vývojári Horizon, Mass Effectu a Batmana

Na novom Fable pracujú vývojári Horizon, Mass Effectu a Batmana

 

Playground Games získava posily pre svoj RPG projekt.

Tvorcovia série Forza Horizon v minulom roku otvorili nové štúdio, ktoré má podľa všetkého pracovať na novej open world RPG hre. A zdá sa, že tá nová RPG hra bude reštartom série Fable. Zatiaľ je však priskoro na akékoľvek odhalenia týkajúce sa hry samotnej, no aspoň sa dozvedáme, kto je členom štúdia. Po tom čo sme sa dozvedeli, že Playground nabrali talent, ktorý pracoval na Metal Gear Solid: Phantom Pain, Battlefront 2, Hellblade či GTA V, tak dnes tu máme ďalšie mená zo známych štúdií.

Prvým je Scotty Brown, environmental artist, ktorý pracoval v EA Motive a Bioware. Ďalej je tu Noel Lukasewich, ktorý zastával rovnakú pozíciu v Bioware, kde pracoval na Mass Effect sérii. Tretím do partie je naratívny režisér Martin Lancaster, bývalý vývojár v štúdiu Rocksteady, ktoré pracovalo na Batman Arkham sérii. Do štúdia Playground sa presťahoval aj bývalý animátor Ninja Theory Chris Goodall a bývalý QA tester Ninja Theory Rob den Dekker. Posledným do partie je UI dizajnér Joe McKernan, ktorý bol naposledy členom štúdia Guerrilla Games a pracoval na Horizon: Zero Dawn.

Zdá sa teda, že v štúdiu, ktoré bude mať podľa všetkého približne 200 vývojárov, sa poctivo naberá, aby tá chystaná RPG hra stála za to.

Zdroj: gamesindustry.biz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk