Ak chcete viac miesta pre loot v Divison 2, musíte kúpiť Ultimátnu edíciu

Ak chcete viac miesta pre loot v Divison 2, musíte kúpiť Ultimátnu edíciu

 

Ubisoft a ich šialený počet rôznorodých verzií naberá na obrátkach.

Ubisoft sa nikdy neštítil mať rôzny počet edícií jednej hry, čo vo väčšine prípadov spôsobuje akurát tak zmätok. A pri Division 2 je to rovnaké.

Samozrejme, môžete si zakúpiť štandardnú hru The Divison 2 (ako ktorýkoľvek normálny človek) a dostať hru. Ak však chcete minúť viac peňazí, tak Ubisoft má pre vás riešenie. A nakoľko všetok obsah po vydaní bude zdarma, tak museli veľmi rozmýšľať aby vymysleli čo najhlúpejší spôsob, ako vás motivovať k míňaniu peňazí.

Takže vznikla Gold Edícia, ktorá sa nelíši oproti tej štandardnej v ničom, okrem toho, že dostanete tzv. Year 1 Pass. Čiže všetky epizódy vydané pre hráčov zdarma budete môcť hrať o 7 dní skôr. A taktiež budete mať o 3 dni skorší prístup k hre. Cena? 100€.

Ale samozrejme tu nekončíme. Ďalšou edíciou je Ultimátna edícia. Tá obsahuje všetok obsah z Gold edície, no navyše k tomu tri balíčky, z čoho jeden obsahuje dodatočný „stash space,“ čiže miesto kde si odkladáte svoj loot. Cena? 120€

Ďalšou edíciou je Dark Zone Collector’s Edition, ktorá obsahuje špeciálnu krabičku, figurínku, artbook, soundtrack a mapu herného sveta. No neobsahuje digitálny balíček, ktorý rozširuje „stash space.“. Táto edícia stojí 110€.

Poslednou je The Phoenix Shield Edition. Tá obsahuje inú figurínku a trochu iné balenie a obsahuje aj všetky digitálne balíčky. Cena tejto verzie je 250€.

To je všetko. 5 rôznych edícií a tabuľka, ktorá je potrebná na to, aby ste vedeli čo v ktorej je. Nehovoriac o tom, že Ubisoft predáva dodatočný priestor na ukladanie lootu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk