Battle Royale v Battlefield V bude mať názov Firestorm a najväčšiu mapu v histórii série

Battle Royale v Battlefield V bude mať názov Firestorm a najväčšiu mapu v histórii série

 

Autori nám prostredníctvom 6-minútového videa predstavili, na čo sa môžeme v Battlefield V tešiť.

Battlefield V momentálne bojuje s vlastnou marketingovou kampaňou, ktorá je viac ako problematická. A preto po odklade vydania publikovali 6-minútové video, ktoré hru približuje. A vďaka tomuto videu sme sa dozvedeli nové informácie o ich pripravovanom Royale móde.

Tern sa bude volať Firestorm a bude podporovať 64 hráčov. Alebo ako to DICE povedali, 16 tímov po štyroch hráčov (v prípade, že budete mať záujem hrať v skupine). No DNA série zostane nedotknutá. Aj tento mód totiž bude obsahovať zničiteľné prostredie, vozidlá a veľký dôraz na slobodu. Autori taktiež potvrdili, že Firestorm mapa bude najväčšou v histórii série.

DICE taktiež potvrdilo, že pri vydaní hry bude k dispozícii osem multiplayerových módov a štyri kapitoly kampane pre jedného hráča. Prológ, Nordyls, Tirailleur a Under No Flag. Ďalšia kapitola, The Last Tiger, bude pridaná po vydaní. Autori taktiež potvrdili svoj plán s pridávaním obsahu prostredníctvom Tides of War systému, kde nás autori prevedú 2. svetovou vojnou chronologicky a tematicky. DICE nepotvrdilo počet máp v hre, no prezradili, že pri vydaní navštívime osem jedinečných miest.

V traileri sme sa však nedozvedeli nič o co-op režime Combined Arms, takže sa dá predpokladať, že predchádzajúce informácie o tom, že bude pridaný až po vydaní sa tým pádom potvrdili.

Hra vychádza 20. novembra na PC, Xbox One a Playstation 4. Beta prebieha práve teraz a na Gamesite.sk sa môžete tešiť na dojmy z nej.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk