Bioware: Anthem bude pri vydaní kompletnou hrou

Bioware: Anthem bude pri vydaní kompletnou hrou

Pri súčasnom strachu o stav hry pri vydaní je to celkom dôležitá informácia.

Bioware v rozhovore prezradilo, že ich hru nepostihne rovnaký osud, aký nastal pri Battlefield V. Tá hra síce vychádza už novembri tohto roka, no bude v nej oveľa menej obsahu ako v predchodcoch. Jednu kapitolu kampane uvidíme až po vydaní, rovnako ako aj celý kooperatívny mód.

Preto je na mieste strachovať sa o to, v akom stave bude pri vydaní ďalšia hra vydavateľa Electronic Arts, Anthem. Hlavne po vyhlásení autorov, že hra bude veľmi výdatne podporovaná po vydaní. Bioware nás však uistilo, že všetko čo je pre plnú hru dôležité tam bude. To znamená kompletný príbeh, množstvo vedľajších misií a aktivít a solídny end-game obsah. Podľa ich vyjardení sa pri dizajnovaní obsahu po vydaní uberajú skôr smerom ako GTA Online. To znamená, že budú pridávať nové questy, aktivity a udalosti.

Producent Mark Darrah prezradil: „Mnoho live-service hier má málo obsahu, takže ľudia prídu, zahrajú si to a skonštatujú, že videli a zažili všetko a odídu. Myslíme si, že je jedným z dôvodov je aj konkurencia, no na druhej strane, ak je hra zábavná a obsahu je dostatok, tak nemáte dôvod od hry odísť.“

Anthem vychádza 22. februára 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk