Je Battlefield V Early Acces hra? Čo bude v balení Battlefield V v deň vydania?

Je Battlefield V Early Acces hra? Čo bude v balení Battlefield V v deň vydania?

 

Kvôli problematickému marketingu a chaotickej komunikácii sme si pre vás pripravili súhrn toho, čo bude v Battlefield V pri vydaní.

Posledné mesiace museli byť pre vývojárov Battlefieldu V veľmi hektické. Predstavenie hry nedopadlo najlepšie a komunikácia zo strany vedenia EA bola snáď ešte horšia. Problém nastal, keď sme sa postupne začali dozvedať, že mnoho z vecí, ktoré boli predstavené v hre pri vydaní nebudú a budú (hádam) pridané až po vydaní hry. Takže je to taký Early Access Battlefield.

  • Prvá vec, ktorá bude v hre chýbať pri vydaní je Battle Royale mód nazvaný Firestorm. Tento mód pre 64 hráčov na stále zmenšujúcej sa mape navyše nepripravuje priamo DICE, ale jeho vývoj bol outsourcovaný štúdiu Criterion.
  • Druhá vec, ktorú počas vydania neuvidíme je vizuálna úprava vozidiel. Napriek tomu, že úvodná marketingová kampaň bola na vizuálnu úpravu veľmi zameraná, časť z nej sa tak skoro nedočkáme
  • Co-op mód, ktorý bol taktiež predstavený počas prvej ukážky z hry a ktorý má názov Combined Arms taktiež nebude v hre počas vydania a autori sľubujú jeho pridanie neskôr. Combined Arms bude vraj napojený na Tides of War systém pridávania obsahu.
  • Jedna kapitola kampane bude taktiež dostupná až vo forme DLC obsahu a nie pri vydaní. V novembri si tak budete môcť užiť Prológ a ďalšie tri kapitoly pre jedného hráča.
  • Prenájom serverov pre multiplayer taktiež nebude dostupný pri vydaní hry. Autori taktiež sľubujú, že to pridajú neskôr
  • V hre taktiež nebudú námorné vozidlá. Autori to vysvetľujú tým, že na mapy s ktorými bude hra vydaná sa nehodia a že budú pridané v momente, keď to bude dávať zmysel.
  • Jedna z predstavených súčastí v podobe „ťahania“ zraneného spolubojovníka bude taktiež pridaná až postupom času, nakoľko autori túto featurku nestihnú pripraviť k vydaniu hry
  • Hra bude mať pri vydaní tieto herné módy: Conquest, Team Deathmatch, Conquest Assault, Domination, Airborne, Frontlines, Breakthrough a Final Stand. Pri vydaní taktiež navštívite 8 prostredí. Je ťažké povedať či to znamená 8 máp, ale teoreticky to tak môže byť.

Dúfam, že sme vám ukázali rozdiel medzi tým, čo je prezentované v marketingu a čo reálne v hre bude.

Battlefield V vychádza 20. novembra na PC, Xbox One a Playstation 4. 

Zdroj: reddit.com, youtube.com, pcgamer.com, resetera.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk