Podpora pre myš a klávesnicu, konzola s Fortnite a DLC pre Tomb Radiera. To bol včerajší Inside Xbox.

Podpora pre myš a klávesnicu, konzola s Fortnite a DLC pre Tomb Radiera. To bol včerajší Inside Xbox.

 

Microsoft predstavil včera vo svojej show zaujímavé novinky, ktoré potešia majiteľov konzoly.

Inside Xbox je nepravidelnou show, prostredníctvom ktorej sa dozviete všetky novinky, ak ste vlastníkom alebo fanúšikom konzol od Microsoftu. A včera to nebola výnimka. Ak si chcete pozrieť celú, takmer 2-hodinovú show, tu je záznam, a ak nie tak vám to zhrnieme prostredníctvom článku.

Forza Horizon 4

V prvom rade dostala priestor očakávaná exkluzivita Forza Horizon 4. Tá sa dočkala launch traileru a okrem toho aj zaujímavého videa, kde sa celebrity stali obeťami nástrah štyroch ročných období vo Forze a taktiež aj promo jazdy vozidla, ktoré sa ocitlo na obale hry, McLaren Senna. Okrem toho štúdio Playground predstavilo aj žiadanú „fíčurku“ do hry s názvom Route Creator, ktorá umožní hráčom vytvárať si vlastné trate. Predstavili taktiež aj Forza Horizon 4 Bond Car, ktoré dá hráčom 10 vozidiel s Bond tematikou.

 

Games With Gold a Game Pass novinky

Microsoft ohlásil zoznam hier, ktoré budú pridané do služby Xbox Game Pass a Xbox Game With Gold. Tie sme pokryli v samostatných článkoch, takže si ich môžete pozrieť.

Xbox One S Fortnite Bundle

Spoločnosť Epic Games v spolupráci s Microsoftom predstavili Xbox One S Fortnite Bundle. Ide o 1TB konzolu ku ktorej je pribalený digitálny kód na Fortnite, ktorý okrem hry samotnej dá hráčom aj Eon Cosmetic Set, 2000 V-Bucks a 1 mesačné predplatné služieb Xbox Game Pass a Xbox Live Gold.

Podpora klávesnice a myši na konzole Xbox One

Dlhoočakávaná funkcionalita konzoly bude čoskoro sprístupnená verejnosti. Microsoft však uistil, že sa nemáme obávať neférových zápasov v multiplayeri, pretože Microsoft iba odomyká túto možnosť pre vývojárov a je iba na nich, ako ju implementujú. Takže niektoré hry K&M nemusia podporovať vôbec, niektoré môžu mať separátny matchmaking a niektoré môžu túto funkcionalitu podporovať natívne. Prvou hrou na ktorej si budete môcť klávesnicu a myš na konzole otestovať bude Warframe. Microsoft okrem toho oznámil, že v spolupráci so spoločnosťou Razer pripravuje špeciálny bundle klávesnice a myši pre konzolu Xbox One.

Oznámenie XO18

Pamätníci konzoly Xbox si možno pamätajú podujatia XO, ktoré svojho času mával Xbox po celom svete. Teraz sa vracajú a prvé podujatie bude v Mexiku, 10. novembra 2018 z ktorého budú vysielať z tohto podujatia ďalší diel Inside Xbox.

Predstavenie DLC pre Shadow of the Tomb Raider

Štúdio Crystal Dynamics predstavilo počas show chystané DLC pre hru Shadow of the Tomb Raider, ktoré príde v Októbri. Je to súčasť siedmych DLC balíčkov, ktoré máš štúdio nachystané počas siedmych mesiacov od vydania hry. Prvé má názov The Forge.

 

Zdroj: news.xbox.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk