Do Shadow of the Tomb Raider prichádza prvé rozšírenie

Do Shadow of the Tomb Raider prichádza prvé rozšírenie

 

Dokopy bude v Shadow of the Tomb Raider 7 rozšírení!

Áno, prečítali ste si to správne dokopy môžete očakávať 7 rozšírení pre hru Shadow of the Tomb Raider. Ak sa pýtate mňa, tak čím viac herného času s Larou dostanem tým lepšie. Nové rozšírenie s názvom "The Forge" bude vydané 13. novembra 2018. Ide o úplne prvé rozšírenie v súvislosti s novým herným titulom Tomb Raider. Dostupné bude na platformy PC, PS4 a Xbox One.

V tomto rozšírení Lara navštívy kováčšsku dielnu zaplavenú lávou. Táto dielna patrila padlým bohom a Lara v nej musí odhaliť tajomstvo Kuwaq Yaku. V rámci dobrudružstva Lara odhalí detaily tajomstva svojho starovekého priateľa a prekoná nebezpečenstvo, ktoré malo byť pochované navždy v plameňoch. "The Forge" bude obsahovať novú hrobku, ktorú keď hráč prejde získa schopnosť "Granadier", oblečenie "Brocken" a zbraň "Umbrage 3-80".

Toto rozšírenie bude dostupné cez season pass, no bude si ho možné zakúpiť aj samostatne. Season pass pre Shadow of the Tomb Raider je možné zakúpiť za 29,99€ a ak si ho zakúpite rozšírenie "The Forge" pre Shadow of the Tom Raider bude stáť 4,99€. Koľko však bude stáť osamote je zatiaľ otázne.

Zdroj: Pc Gamer, Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk