Vo FIFE 19 si o chvíľu zahráme za Usaina Bolta

Vo FIFE 19 si o chvíľu zahráme za Usaina Bolta

 

Aspoň podľa tvrdení zdroja z prostredia štúdia EA Sports.

Usain Bolt, olympijsky víťaz v šprinte na 100 a 200m sa možno čoskoro objaví na virtuálnych trávnikoch. Po úspešnej kariére v atletike však začal koketovať so zmenou športu a začal trénovať s viacerými klubmi, pričom v Dortmunde bol na skúšku, no klub sa ho rozhodol nezaradiť na súpisku.

Tak sa rozhodol skúsiť šťastie v Austrálii, v klube Central Coast Mariners. Dokonca sa mu podarilo streliť dva góly pred niekoľkými dňami proti klubu MacArthur South West United.

Klub tak zvažuje, že ho podpíše a to by znamenalo, že Bolt sa objaví aj vo virtuálnej podobe v hre FIFA 19. Dokonca ho nemusia ani podpísať, pretože EA ho môže do hry zaradiť ako voľného hráča. Preto sa začalo špekulovať, kedy bude Bolt do hry pridaný.

Zdroj z prostredia EA Sports prezradil, že ak sa ho klub Central Coast Mariners podpíše, bude automaticky pridaný do hry v zimnej aktualizácii súpisiek. Navyše dodal, že ak bude do hry pridaný, bude určite najrýchlejším hráčom v hre. Tejto štatistike zatiaľ dominuje so skóre 96 Adama Traore, ktorý je hráčom anglického Wolverhamptonu.

Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk