Anthem ukázal ultimátne schopnosti Javelinov

Anthem ukázal ultimátne schopnosti Javelinov

 

Rôznorodé a epické.

Anthem je hra, ktorá je vyvíjaná v útrobách štúdia Bioware a pomaly ale isto sa začínajú objavovať nové a nové informácie o tom, ako sa hra bude hrať a čo od nej môžeme očakávať.

Ak sledujete hru, tak určite viete, že v hre bude vaša postava, Freelancer, väčšinu času tráviť v obrnenom obleku na štýl Iron Mana, ktorý sa v Antheme nazýva Javelin. Autori taktiež prezradili, že pri vydaní budú k dispozícii štyri typy Javelinov - Ranger, Colossus, Storm a Interceptor.

Každý Javelin bude meniť štýl boja, pretože každý z nich má určité výhody, no aj nevýhody. Bioware nám teraz ukázalo, ako vyzerajú ich ultimátne schopnosti.

  • Ranger – Pri aktivovaní ultimátnej schopnosti sa vysunie raketomet, ktorý vyhľadáva nepriateľov a následne vypáli salvu rakiet.
  • Colossus – Pri aktivovaní jeho ultimátnej schopnosti sa Colossus chopí veľkého dela, ktorého strely majú AoE ničivé schopnosti a pri jednej aktivácii je k dispozícii niekoľko striel.
  • Storm – Tento elementálny Javelin má k dispozícii elementálnu búrku, ktorá mu umožní označiť tri miesta pre tri elementy (ľad, elektrina a oheň) a následne na tieto miesta spustiť meteorit.
  • Interceptor – Najmenší a najrýchlejší Javelin má k dispozícii tzv. Assassin’s Blades. Ak ste hrali Destiny za Bladedancera, tak asi viete čo môžete očakávať. Rýchly pohyb a rýchle bodnutia čepeľami.

Anthem vychádza 22. februára 2019 na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk