Terry Crews v ukážke na Crackdown 3: Hra má plnú deštrukciu a nový dátum vydania

Terry Crews v ukážke na Crackdown 3: Hra má plnú deštrukciu a nový dátum vydania

Hra „vstala z mŕtvych“ a vyzerá byť vo forme.

Crackdown 3 má dosť problematický vývoj. Menili sa štúdiá, menilo sa zameranie a výsledkom toho je fakt, že na hru čakáme už viac ako 4 roky. Vyzerá to však, že čakaniu je koniec a o hre sme tak získali nejakú predstavu na X018. V prvom rade nás pobavil Terry Crews so...zaujímavou?...reklamou na hru.

Následne sme dostali potvrdenie, že hra bude mať v multiplayeri skutočne plne deštruktívne prostredie a tento multiplayerový mód bude mať názov Wrecking Crew. Tento mód bude podporovať zápasy 5vs5 a bude úplne oddelený od klasickej kampane.

Ďalšou informáciou je, že Crackdown 1, ktorý je momentálne zdarma v Xbox obchode, bude zdarma do 30. novembra tohto roka, takže ešte máte chvíľu čas na získanie tejto hry, ktorá je navyše spätne kompatibilná s konzolou Xbox One.

Poslednou informáciou je však očakávaný dátum vydania. Hra totiž bola opäť posunutá. Tentokrát však nie na neskorší, ale na skorší dátum. Pôvodný dátum vydania mal byť 22. februára, no vzhľadom na to, že v rovnaký deň má prísť aj Anthem a Metro: Exodus, Microsoft posunul Crackdown 3 na 15. februára (posunutá bola aj PS4 exkluzivita Days Gone, ktorá mala pôvodný dátum vydania taktiež 22. februára).

Zdroj: theverge.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk