Stallion83 je prvý hráč na svete, ktorý dosiahol 2 milióny Gamerscore

Stallion83 je prvý hráč na svete, ktorý dosiahol 2 milióny Gamerscore

 

A svoju púť zavŕšil skutočne štýlovo.

Zbieranie achievementov, trofejí a ďalších podobných vecí v hrách je niečo, čo jedna skupina hráčov absolútne nechápe, no druhá to zbožňuje. Predstavuje to pre nich dodatočné výzvy pri hraní a mnoho hráčov sa chváli svojou kolekciou hier, pri ktorých zdolali všetky achievementy/trofeje. Na PlayStation platforme za to dostanete Platinovú trofej, na Xboxe 1000/1000 Gamerscore (každá hra, až na niektoré výnimky, vychádza so základom 1000 Gamerscore).

A potom tu máme šialencov, ktorých úlohou je nazbierať čo najviac achievementov a trofejí. Na Xbox platforme je svetovým rekordérom Ray Cox IV, alebo Stallion83 ako ho pozná Xbox komunita. Pred štyrmi rokmi dosiahol míľnik v podobe 1 milióna Gamerscore, za čo dostal od Microsoftu doživotné členstvo Xbox Live Gold. No ani toto ho nezastavilo, aby pokračoval ďalej a po štyroch rokoch dosiahol včera 2 milióny Gamerscore.

Toto číslo sa mu podarilo prekonať tak, že zdolal posledný level Halo 2 v Master Chief Collection na Legendary náročnosti, za čo dostal achievement v hodnote 30 GS za zdolanie celej kampane Halo 2 na Legendary a taktiež ďalších 50 GS za zdolanie všetkých Halo kampaní na Legendary náročnosti.

Celkovo má teda Stallion83 na konte 72 021 achievementov, ktoré získal v 2 983 hrách a zdá sa, že tak skoro neplánuje skončiť. Jeho profil môžete nájsť tu.

Zdroj: trueachievements.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk