CD Projekt: Cyberpunk 2077 bude vyzerať rovnako dobre a detailne ako Red Dead Redemption 2

CD Projekt: Cyberpunk 2077 bude vyzerať rovnako dobre a detailne ako Red Dead Redemption 2

 

Hre je predpovedaný veľký úspech.

Red Dead Redemption 2 podľa očakávaní valcuje všetky rebríčky predajnosti. Hra predala trikrát viac kópií ako prvý diel a to ešte Rockstar do hry nepridal Red Dead Online. Dá sa však povedať, že hra nastavila v určitých aspektoch novú latku, ktorú budú chcieť ostatné štúdiá prekonať. A jedným z nich je aj CD Projekt RED.

Tvorcovia trilógie Zaklínača momentálne pracujú na RPG hre Cyberpunk 2077. A aj oni chcú, aby ich hra vyzerala minimálne tak dobre ako konkurencia. V rozhovore s akcionármi prezradili ľudia zo štúdia, že potrebujú dostatok času, aby vedeli vizuálnu časť hry dostať minimálne na štandard, ale ho dokonca prekonať. Chcú, aby mala hra rovnako prepracovaný zmysel pre detail, ako Red Dead Redemption 2. Samozrejme, porovnávať sa to nedá, nakoľko RDR 2 je westernová hra a Cyberpunk je...cyberpunková hra.

Zároveň prezradili, že chcú, aby sa Cyberpunk predával ešte lepšie ako tretí Zaklínač. Podľa ich tvrdení veria, že hra predá počas prvého kvartálu predajov približne 19 miliónov kópií, čo by ju zaradilo medzi najpredávanejšie hry a medzi také hity ako napríklad Skyrim, či spomínaný Red Dead Redmption 2.

Zároveň však stále nevieme, kedy konečne hru uvidíme. Vyzerá to tak, že autori nestihnú rok 2019, no prezradili, že chcú hru vydať na súčasnej generácii konzol. Takže realisticky je to skôr rok 2020 a vydanie na PC, Playstation 4 a Xbox One a zároveň aj na potencionálne konzoly budúcej generácie.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk