Bethesda pracuje na opravách pre Fallout 76 a zverejnila prvé informácie

Bethesda pracuje na opravách pre Fallout 76 a zverejnila prvé informácie

 

Či to bude stačiť na prilákanie hráčov, to nevieme.

Fallout 76 je už nejaký ten piatok vonku, no hra podľa hodnotení veľkej časti hráčov a fanúšikov sklamala. Technické problémy v kombinácii s otáznymi dizajnovými rozhodnutiami spôsobili Bethesde poškodenie reputácie, ktoré sa bude len ťažko naprávať.

No vývojári sa o to pokúsia a prvé kroky zverejnili na svojej stránke a nazvali to Inside the Vault. Autori skonštatovali, že sú si vedomí problémov hry, no majú pripravené nie len opravy, ale aj nové questy, frakcie v PvP, nové udalosti a nové otvorenia Vaultov. Momentálne majú naplánované dva opravné patche. Prvý z nich príde 4. decembra a druhý 11. decembra a prinesú tieto opravy:

4. december

  • Zvýšenie miesta v skrýši – Autori zvýšia limit na predmety, ktoré si môžete uložiť v skrýši zo 400 na 600. Navyše do budúcna plánujú ďalšie zvýšenie.
  • Boss Loot – Hráči teraz dostanú za zdolanie veľkého bossa 2-3 predmety, ktoré budú závislé od levelu bossa, ktorého zdolali-
  • Cryolator efekty – Hráči, ktorí budú zasiahnutí Cryolator efektom dostanú 3 statusy: Chilled, Frosted alebo Frozen a ich schopnosť pohybu bude obmedzená práve podľa statusu v ktorom sú.
  • Problémy s respawnom, ked prekročíte limit – V hre sa vyskytol bug, ktorý umožnil hráčom, ktorí sú preťažení (majú plný invetár) respawnúť sa iba vo Vaulte 76. To by malo byť vyriešené.
  • Zaseknutie sa v Power Armore – Autori vyriešili bug, ktorý spôsoboval, že hráči sa nevedeli dostať zo svojho Power Armoru.

11. december

  • PC vylepšenia – PC hráči dostanú funkciu Push-to-Talk, podporu pomeru strán 21:9 a Field of View nastavenia.
  • SPECIAL respec – Hráči dostanú po dosiahnutí levelu 50 možnosť znovu rozdeliť SPECIAL body.
  • C.A.M.P. umiestenie – Keď sa prihlásite do hry, už sa nestane že váš C.A.M.P. zmizne a spraví sa z neho blueprint. Ak sa stane situácia, že vás hra napojí na server a na mieste, kde máte postavenú základňu ju má postavenú aj niekto iný, dostanete možnosť nájsť iný server.
  • Bulldozer – Nová funkcia pridaná do C.A.M.P. systému, ktorá vám umožní odstrániť malé stromy, skaly a ďalšie predmety, ktoré by vám mohli zabraňovať vo výstavbe základne.

Uvidíme, či tieto vylepšenia pomôžu dojmom z hry. 

Zdroj: bethesda.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk