Star Wars hra od tvorcov Titanfallu príde v novembri 2019

Star Wars hra od tvorcov Titanfallu príde v novembri 2019

 

Leak odhalil ďalšie detaily hry.

Subreddit r/StarWarsLeaks zažil nával nových informácií, ktoré sa týkajú filmov, hier a ďalších produktov zo Star Wars univerza. Nás prirodzene zaujímajú najmä tie herné.

Užívateľ Xyzsvtabc tvrdí, že sa zúčastnil marketingovej prezentácie Disney, na ktorej boli predstavené plány značky na rok 2019. Hra, ktorú pripravuje štúdio Respawn má názov Star Wars Jedi: Fallen Order. Toto všetko sme už vedeli. Čo nové teda táto prezentácia prezradila?

Hra má podľa užívateľa prísť v Novembri 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4. Príbeh sa odohráva 5 rokov po filme Revenge of the Sith a hlavnou postavou je Cal, padawan, ktorý prežil snahy impéria zabiť zvyšných rytierov Jedi. Jeho mentorom je žena, ktorá sa volá Ceres. Ďalšie informácie užívateľa sú však dosť zmätočné. Tvrdí, že na prezentácii bolo spomínané niečo o tom, že postavy boli získané z komiksov a taktiež spomenul niečo o deviatej a druhej sestre a o Inkvizítoroch. Taktiež boli ukázané artworky z hry.

A to je zatiaľ všetko. Čo je však taktiež zaujímavé je fakt, že Disney zjavne nepočíta na rok 2019 s novým Battlefrontom. Čo je divné, nakoľko EA plánovalo striedať Battlefield a Battlefront v dvojročnom cykle, no zdá sa, že povesť série po kontroverznej dvojke sa bude musieť chvíľu hojiť. Tento leak navyše potvrdzuje informácie, ktoré uzreli svetlo sveta nedávno a aj keď jeho pravdivosť nie je istá, tak osobne sa prikláňame k možnosti, že užívateľ Redditu si nevymýšľa.

Zdroj: reddit.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk