Novinky z kuchyne Bioware: Solas sa vracia v Dragon Age 4 a hlavný protivník Anthem predstavený

Novinky z kuchyne Bioware: Solas sa vracia v Dragon Age 4 a hlavný protivník Anthem predstavený

 

Štúdio sa sústreďuje na Anthem, no časť vývojárov sa venuje ďalšiemu Dragon Age projektu.

Tak ako bolo teasované, na The Game Awards sa objavil šéf štúdia Bioware, Casey Hudson, ktorý podal správu o tom, čo sa momentálne varí v Bioware štúdiách a podľa očakávania ide o novú Dragon Age hru a budúcoročný Anthem.

Trailer na Anthem nám predstavil hlavného antagonistu hry, ktorý chce získať celú moc Anthem pre seba. Akčne nabitý trailer nám síce neponúka žiadne zábery z hrania, nakoľko jeho obsah tvoria hlavne kúsky z cutscén, no aspoň vieme, proti komu stojíme.

Anthem vychádza 21. februára na PC, Xbox One a Playstation 4.

Dragon Age 4, na strane druhej je oveľa ďalej od dátumu vydania. Prezradil to Mark Darrah producent hry. Hra nám bola predstavená za pomoci krátkeho teaseru, kde počujeme hlas Solasa, jednej z hlavných postáv Inquisition. Zatiaľ je však bez podtitulu, takže pracovne je nazvaná ako Dragon Age 4. 

Na hre vraj pracujú vývojári, ktorí sa podieľali na Dragon Age, Jade Empire a Baldur’s Gate, pričom úlohou hry bude urobiť z hráča hrdinu vlastného príbehu, a taktiež aj vytvoriť veľké žijúce svety, zábavný party-based súbojový systém a chýbať nebudú ani spoločníci.

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk