Hrateľné postavy a ďalšie detaily Borderlands 3 leaknuté!

Hrateľné postavy a ďalšie detaily Borderlands 3 leaknuté!

 

Na The Game Awards sme sa síce oznámenia nedočkali, no vyzerá to tak, že už dlho čakať nebudeme.

Mnoho ľudí po tajomných tweetoch šéfa Gearboxu Randyho Pitchforda očakávalo oznámenie Borderlands 3 na The Game Awards, no nič také nakoniec na podujatí nebolo, takže sklamanie vynahradíme aspoň niečím, čo sa týka tejto hry.

The Know prišiel s informáciami, ktoré nám ohľadom hry prezradili viac. Ich zdrojom je nemenovaný zamestnanec Gearboxu, ktorý z logických dôvodov neprezradí svoje meno, no všetky tieto informácie vyzerajú byť v súlade s tým, čo už o hre vieme, takže si ich poďme rozobrať.

  • Hra má mať 4 hrateľné postavy, teda rovnaký počet ako predchádzajúce diely pri vydaní. 3 zo štyroch už vyšli z Alfa testovania, posledná tam ešte chvíľu zostane. Dôvod si prezradíme nižšie.
  • Hra bude oznámená v Q1 alebo Q2 2019
  • Leaker neprezradil, kedy bude hra dokončená, no vraj je takmer von z Alfa štádia
  • Hra a jej príbeh sa bude venovať viacerým Vaultom, na rozdiel od jedného v každej predchádzajúcej hre
  • Hráči budú mať k dispozícii vlastné miestnosti, kde budú môcť ostatným hráčom ukázať všetky svoje zbrane a výbavu
  • Prvou hrateľnou postavou je Solider, ktorý si môže privolať svojho Titana, ako v sérii Titanfall. Navyše, jeho skill tree bude obsahovať schopnosti, ktoré umožnia ďalšiemu hráčovi v tíme nasadnúť za guľomet, ktorý bude umiestnený na tomto Titanovi
  • Druhou hrateľnou postavou bude Siren, ktorá bude zameraná na boj z blízka, ako napríklad Brick z jednotky
  • Treťou postavou je Assassin, ktorý je podobný ako Zer0. Môže vytvárať svoje hologramy na odlákanie pozornosti
  • Poslednou postavou je Beastmaster. Ten má k dispozícii tri „zvieratá“ ktoré môže privolať a každé z nich má vlastné schopnosti. Práve táto postava je však problematická, pretože AI týchto zvierat potrebuje dopracovať, aby fungovala tak, ako má fungovať.

Okrem toho sa objavili aj dva leaknuté obrázky, ktoré viac-menej potvrdzujú hrateľné postavy v hre. Na nich môžeme vidieť tri zo štyroch hrateľných postáv aj s popisom. Uvidíme však. Tak ako všetky ostatné leaky, aj tento treba brať s dávkou skepticizmu.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk