DICE konečne počúvlo fanúšikov a nastavenia vracia späť

DICE konečne počúvlo fanúšikov a nastavenia vracia späť

Síce im to chvíľu trvalo, no zistili, že nemá význam ísť hlavou proti múru.

Včera sme vás prostredníctvom článku informovali, ako si DICE pokazilo vlastnú hru cez zmenu TTK (Time to Kill) v Battlefield V. Uviedli sme dôvody a aj vyjadrili údiv nad tým, čo DICE robí. Ono totiž, asi najdôležitejším prvkom pre nich by malo byť to, aby bola komunita hry spokojná, vzhľadom na to, že chcú dodatočné financovanie prostredníctvom mikrotransakcií. To sa však asi ťažko naplní, keď core komunita hry odíde.

Niekoľko dní po vydaní nových nastavení totiž na Reddite oznámili, že nastavenia TTK vrátia na pôvodné hodnoty. Vyjadrili sklamanie z toho, že správne neinterpretovali žiadosti komunity a že teraz vedia, že spravili chybu.

Taktiež prezradili, že teraz už vidia, že problém je s TTD (Time to Death) a nie s TTK a taktiež aj v nevyrovnanosti pri niektorých zbraniach. Vyjadrili aj vieru v to, že ďalšie vydávanie obsahu a updatov do hry prebehne hladšie ako toto fiasko a že hra si zachová core fanúšikov, no zároveň aj priláka nových.

Tento update príde o 14:00 nášho času a pôjde o server-side zmenu, čiže nebude vyžadované stiahnutie patchu. Tým pádom DICE odstraňuje „Conquest Core“ playlist, kde sa nachádzali staré hodnoty TTK, nakoľko celá hra sa k týmto hodnotám vracia.

Pevne veríme, že DICE bude viac spolupracovať s komunitou na ďalších zmenách a že tie budú viac premyslené. Rovnako ako chcú mať úspešnú hru oni, ju chcú mať aj fanúšikovia, no ich znepriatelenie si nie je cesta.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk