Bethesda prekvapila novým updatom pre Dishonored hry

Bethesda prekvapila novým updatom pre Dishonored hry

 

Určite sme nečakali, že si na tieto hry spomenú.

Z čista-jasna uverejnila Bethesda a štúdio Arkane na svojich stránkach blog o novej aktualizácii pre hry Dishonored 2 a Dishonored Death of the Outsider.

A nejde iba o kozmetickú aktualizáciu oboch hier, práve naopak. Obe hry dostali dvojicu nových prvkov a Dishonored 2 ešte dokonca aj tretí kúsok obsahu navyše. Na čo sa môžu hráči tešiť?

Obe hry dostanú Mission + funkcionalitu. Tá vám umožní vrátiť sa do ktorejkoľvek už prejdenej misie v hre a experimentovať pri jej splnení vďaka vašim schopnostiam a zbraniam. Taktiež budete mať k dispozícii čierno-biely mód, ktorý môžete ľubovoľne vypnúť a zapnúť v prípade, že máte náladu sledovať hru takýmto spôsobom. Dishonored 2 dostal navyše ešte aj Assassin’s Pack, ktorý bol doteraz dostupný iba pre tých, ktorí si hru predobjednali.

Ten obsahu nasledujúce predmety:

  • Duelist’s Luck bone charm
  • Void Favor bone charm
  • In-Game gitara pre Emily a Corva
  • In-game kniha: Goodbye, Karnaca – A Musician’s Farewell
  • 500 bonusových mincí

Samozrejme, všetko toto má malý háčik. Na to aby ste tieto nové prvky a predmety získali sa musíte v hre prihlásiť pod svojim Bethesda.net účtom. Ak s tým však nemáte problém, nič viac vám v užívaní tohto obsahu nebráni.

Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk