Demo Anthem dostalo tabuľku s dátumami vydania. Všetky DLC budú v plnej hre zdarma

Demo Anthem dostalo tabuľku s dátumami vydania. Všetky DLC budú v plnej hre zdarma

 

Áno, lebo na to, aby ste vedeli, kedy môžete hrať potrebujete po novom tabuľku.

Očakávaná hra od Bioware, Anthem sa nezadržateľne blíži a už koncom januára by sme sa mali dočkať dema hry. Preto je fajn, že sa dozvedáme ďalšie podrobnosti, ktoré sa tohto dema týkajú.

Producent hry Michael Gamble zodpovedal na otázku fanúšika na twitteri, či demo reprezentuje plnú verziu hry. Podľa jeho vyjadrení je demo špecifická verzia hry určená priamo na účely dema a v tejto verzii sa môžu vyskytnúť bugy, ktoré budú v plnej hre opravené.

Čo sa týka dátumu vydania dema, tam to nie je až tak jednoduché. Demo má totiž dve úrovne prístupu. Ako prví si hru budú môcť vyskúšať tí, ktorí si hru predobjednali a to od 25. do 27. januára. Následne od 1. do 3. februára sa demo sprístupní pre všetkých ostatných hráčov, ktorí si hru chcú vyskúšať.

To isté sa týka aj plnej verzie. Namiesto jednoduchého dátumu vydania tu máme rôzne dátumy pre rôzne skupiny ľudí. Tí, ktorí majú predplatenú službu Origin Access Premier môžu začať hrať už 15. februára a môžu hrať neobmedzene. Tí ktorí majú predplatené služby EA Access na Xbox One alebo Origin Access Basic na PC môžu hrať taktiež od 15. februára, no ich čas bude obmedzený na 10 hodín hrania. Následne oficiálny dátum vydania je stanovený na 22. februára, kedy získajú prístup k hre všetci, ktorí si ju kúpia, alebo majú Origin Access Premier.

Gamble taktiež odpovedal na otázku týkajúcu sa obsahu, ktorý bude do hry pridaný po vydaní. Podľa jeho vyjadrení hra nebude mať žiaden Season Pass a jeho vyjadrenia naznačujú to, že všetok obsah bude dostupný pre všetkých hráčov. Už dlhšie vieme, že mikrotransakcie v hre budú čisto kozmetické a taktiež aj to, že hra nebude obsahovať lootboxy.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk