Tvorcovia Metra: Exodus oznámili exkluzívnu zberateľskú edíciu, ktorú môžete získať, nie však kúpiť

Tvorcovia Metra: Exodus oznámili exkluzívnu zberateľskú edíciu, ktorú môžete získať, nie však kúpiť

 

Toto je limitovaná edícia v pravom slova zmysle.

V posledných dňoch nás vydavateľ Deep Silver a vývojárske štúdio 4A Games zahltili novými informáciami ohľadom blížiacej sa hry Metro: Exodus. V nich sme sa napríklad dozvedeli to, že hra bude mať pri vydaní foto mód a taktiež sme sa dočkali špeciálneho live action traileru.

Najnovšia správa však prišla s exkluzívnou limitovanou edíciou hry. A je skutočne limitovaná, pretože vyrobených bude iba 10 kusov, pričom jeden z nich ide do štúdia 4A Games. Zvyšných 9 zberateľských edícií bude rozdávaných, čiže tieto sa nedostanú ani do obchodov (iba, že by ich niekto následne predal na Ebayi).

Edícia má názov Metro Exodus Artyon Custom Edition. A čím je zaujímavá? V prvom rade tým, že všetkých 9 kúskov bude podpísaných scenáristom a autorom predlohy Dimitryiom Glukhovskym a šéfom 4A Games Andrewom Prokhorovom. Čo však bude v balení?

  • Plne funkčné a ručne vyrobené Nixie hodinky
  • Plynová maska s filtrom
  • Funkčný zapaľovač v tvare náboja, ktorý je skutočne vyrobený zo znefunkčneného náboja
  • Ručne vyrobený kovový Spartan Dog Tag, kde bude vygravírované meno príjemcu
  • Kožený obal na mapu s mapou herného sveta Aurora
  • Certifikát autenticity

„Pracovali sme so skúsenými remeselníkmi z DB Props aby sme vytvorili ultimátnu kolekciu pre fanúšikov Metra. Každý jeden predmet je skutočným objektom, ktorý bol ručne prepracovaný podľa originálneho dizajnu zo štúdia 4A Games. Vedeli sme, že by sme nikdy nepoctili Artyomove hodinky, keby sme vytvorili repliku, takže sme sa ich skutočne rozhodli vyrobiť,“ povedal šéf marketingu Deep Silver Huw Beynon.

Ako teda túto exkluzívnu edíciu budete môcť získať? Podľa informácií Deep Silver a 4A Games sa máte zaregistrovať na stránke Metra, a máte nasledovať ich účty na sociálnych sieťach, konkrétne TwitterFacebook a Instagram 

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk