Objavili sa ďalšie náznaky o existencii novej Splinter Cell hry

Objavili sa ďalšie náznaky o existencii novej Splinter Cell hry

 

Už by ju konečne mohol Ubisoft ohlásiť.

Je čudné, že po kvalitnom Splinter Cell: Blacklist v roku 2013 prestal Ubisoft vyvíjať hry z tejto série. Množno sa snažia dať hre otvorený svet a nevedia ako to spraviť (ako to spravili napríklad s Ghost Recon sériou). Nech je však dôvod akýkoľvek, fanúšikovia chcú návrat Sama Fishera.

Už nejaký ten čas sa šušká o tom, že nový diel tejto slávnej stealth série je už vo vývoji. K oficiálnemu ohláseniu však ešte stále nedošlo, jediné, čoho sme sa dočkali, je malé kameo v Ghost Recon: Wildlands a veľké množstvo špekulácií. A aby toho náhodou nebolo dosť, tu je ďalšia. Táto prichádza od dabingového herca Sama Fishera. Nie od Michaela Ironsida, ale od toho talianskeho, Lucu Warda.

Ten totiž na svoj Facebook zavesil novú fotku, ktorej tri zelené svetlá hovoria samé za seba. Priame potvrdenie to však nie je a vzhľadom na históriu jeho príspevkov je pokojne možné, že ide iba o veľa kriku pre nič, ale rád budem žiť v predstave, že to predsa len znamená že hra je vo vývoji. Existenciu hry leakol aj kanadský Walmart pred E3 2017 a aj keď na tej konferencii nakoniec hra nebola ohlásená, dúfame, že to nevylučuje jej existenciu.

Zdroj: dualshockers.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk